ارسال اس ام اس ,پیامک تبلیغاتی , نرم افزار پیامک گروهی , برنامه نویس و مجری پیامک , وب سرویس , فکس اینترنتی , نمایندگی پیامک , پنل اس ام اس سورس سامانه پیامک , ارسال پیامک منطقه ای , ارسال به تفکیک سن و جنسیت , پیام کوتاه انبوه , وب سرویس پیامک ,ارسال پیامک از روی نقشه
  تبلیغات موثر شما در گوگل توسط ره رایان

تاريخ ثبت : ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۵ و ۲۷ دقیقه

 

Google AdWords چيست؟
ادوردز - Adwords سیستم تبلیغاتی گوگل است. با ادوردز می توانید براحتی و به سرعت تبلیغات کالا، خدمات و یا اطلاعات خود را ایجاد کرده و آنرا به تمامی افرادی که به دنبال محصول و یا خدمات شما می گردند، نمایش دهید. تبلیغات ساخته شده توسط خودتان را می توانید در صفحات نمایش جستجوی گوگل و یا شبکه بزرگ تبلیغاتی گوگل نمایش دهید. به عبارت دیگر، گوگل ادوردز ابزاری است برای نمایش تبلیغات شما فقط برای افرادی که در جستجوی آن هستند.

زمانی که جستجوکننده یکی از کلمات کلیدی شما را جستجو می کند در صفحات نمایش جستجوی گوگل، تبلیغات گوگلی (Google Adwords) شما متمایز از رقبا نمایش داده می شود.با این روش تبلیغات شما فقط برای کسانی نشان داده می شود که بدنبال محصولات ویا خدمات شما می باشند. 

مثلا اگر کاربری عبارت "نرم افزار حسابداری" را در قسمت جستجوی گوگل وارد کند گوگل نتایج متعددی که مرتبط با نرم افزار حسابداری است را در صفحه نتایج جستجو به کاربر نمایش می دهد.گوگل علاوه بر این نتایج در قسمت سمت راست و بالای صفحه (بالاتر از نتایج جستجوی معمولی در نوار زردرنگ) و متمایز بلیغات ادوردز را نمایش می دهد. 

می توانید برای هر گروه از محصولات خود، متنهای تبلیغاتی متنوع و گروهای مختلفی از واژه های کلیدی مرتبط را انتخاب کنید. زمان نمایش،منطقه جغرافیایی نمایش و بودجه روزانه،پرداخت برای هرکلیکی که بر روی آگهی شما می شود و تمامی این فاکتورها قابل تعیین و ویرایش هستند.

 

و حال مهندسین ره رایان این امکان را برای شما فراهم نموده اند که بتوانید تبلیغات خود را به صورت وسیع و موثر با هزینه ای مناسب در گوگل ثبت نمایید و کالا و یا حرفه ی خود را به جمع وسیعی از کاربران اینترنتی معرفی نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید ...

شماره های تماس  :      66381635  -  66381636  -  66381637  -  66381638

 

 

افزایش موجودی از طریق کارتهای عضو شتاب -- افزایش موجودی از طریق ثبت فیش بانکی

طراحی و برنامه نویسی حرفه ای وب سایت و اتصال آن به سامانه SMS شما
ایمیل واحد پشتیبانی: sms@rahco.ir