ارسال اس ام اس ,پیامک تبلیغاتی , نرم افزار پیامک گروهی , برنامه نویس و مجری پیامک , وب سرویس , فکس اینترنتی , نمایندگی پیامک , پنل اس ام اس سورس سامانه پیامک , ارسال پیامک منطقه ای , ارسال به تفکیک سن و جنسیت , پیام کوتاه انبوه , وب سرویس پیامک ,ارسال پیامک از روی نقشه
  ارسال پیامک بیمه از طریق فایل اکسل

جهت ارسال پیامک به بیمه شوندگان از طریق این قسمت شما در ابتدا باید فایل اکسل نمونه را که در صفحه ذکرشده دریافت نمایید . سپس با توجه به تصویر زیر محتوای مربوطه را در فایل اکسل وارد نمایید . 

 

 

توجه فرمایید در ستونها از سمت راست به ترتیب : تاریخ سررسید بیمه ارایه شده (ستون اول ) - شماره موبایل بیمه شونده ( ستون دوم ) - نام و نام خانوادگی بیمه شوند ( ستون سوم ) - نوع بیمه ارایه شده به مشتری ( ستون چهارم ) درج میشوند . 

پس از تکمیل فایل اکسل مربوطه , این فایل را به سیستم ارایه نموده و تنظیمات موجود در آن صفحه را انجام دهید . 

 

تنظیمات موجود در صفحه : 

 

 - شماره ارسال کننده : شماره ای که پیامک اطلاع رسانی توسط آن به گیرنده ارسال میشود . به طور معمول در این قسمت شماره های عمومی سامانه و شماره اختصاصی شما ( در صورت وجود ) نمایش داده میشوند 

 

- روز باقیمانده تا زمان در فایل اکسل : در این قسمت میتوانید مشخص نمایید که پیامک اطلاع رسانی چند روز مانده به تاریخ سررسید تعیین شده در فایل اکسل ارسال شود . به عنوان مثال اگر تاریخ سررسید بیمه در فایل اکسل 29/10/1393 تعیین شده باشد و در این قسمت شما تعیین نمایید که 2 روز باقیمانده تا زمان در فایل اکسل پیامک ارسال شود . پیامک موردنظر در تاریخ 27/10/1393 به مشترک ارسال خواهد شد . شما با استفاده از " افزودن " میتوانید تاریخ های متعددی را تنظیم نمایید تا پیامک به مشتری ارسال شود . 

 

- متن پیامک : در این قسمت میتوانید متن پیامک ارسالی به مشتریان را تنظیم نمایید و در متن پیامک میتوانید از اطلاعات درج شده در فایل اکسل نیز استفاده نمایید . به عنوان مثال میتوانید از تاریخ سررسید و یا نوع بیمه و یا نام و نام خانوادگی مشتری در متن پیامک ارسالی نیز استفاده نمایید . با کلیک کردن برروی هریک از آیتمها کد هوشمند آن قسمت در متن پیامک درج میشود و توسط سیستم با اطلاعات موجود در فایل اکسل جایگذاری خواهد شد . 

 

 

پس از تکمیل اطلاعات فوق دکمه ارسال پیامک را فشار دهید تا پیامک موردنظر شما در تاریخ و ساعت موردنظر به مشتریان در نظر گرفته شده ارسال شود . 

 

 

 

افزایش موجودی از طریق کارتهای عضو شتاب -- افزایش موجودی از طریق ثبت فیش بانکی

طراحی و برنامه نویسی حرفه ای وب سایت و اتصال آن به سامانه SMS شما
ایمیل واحد پشتیبانی: sms@rahco.ir

[بستن]